menu info
Kuchyn-banner

Elektrospotřebiče v kuchyni

Při  pořizování  spotřebičů do  nové kuchyně na míru není cena jediné hledisko, které je dobré  zvážit. Důležité jsou také parametry a design, který musí odpovídat Vašemu vkusu. Toto ale většina zákazníků ví a považuje za samozřejmé. Existuje  ale také  úskalí nákupu tohoto zboží, o kterém už tak široké povědomí není. Internetové obchody nabízí mnohdy zboží, které nebylo určeno pro český trh, a tudíž ho není možné v české republice reklamovat.  Tuto informaci při nákupu takřka nelze zjistit a i banální porucha může člověku na dlouhou dobu vyřadit spotřebič z provozu a často si majitel musí uhradit opravu sám. Vzhledem k této skutečnosti doporučujeme zákazníkům nákup elektroniky u našeho partnera, obchodníka s elektrospotřebiči s dlouhou historií, který poskytne o zboží veškeré informace, přiveze ho a odborně namontuje. U složitějších přístrojů je tato služba k nezaplacení.

Takže naše doporučení  je kupovat výrobky od oficiálních distributorů renomovaných firem se zastoupením pro ČR. Naším partnerem pro nákup tohoto zboží je firma  Rumler Elektro, Minská 151/49, 616 00 Brno-Žabovřesky. Je zde možné poptávat veškerý sortiment domácích spotřebičů libovolných značek, se zárukami a širokými doplňkovými službami.


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více