menu info
Sklenene-obklady-banner

Skleněné obklady do kuchyně i jiných obytných prostor

Skleněné obklady jako zástěna za kuchyňskou linku, obklad stěny v koupelně nebo příčka mezi toaletou a umyvadlovou skříňkou jsou módním hitem poslední doby. Svou barevností a ušlechtilým vzhledem dokážou oživit prostor moderního interiéru stejně jako renovované starší kuchyně, kde je možné sklem snadno a bez bourání překrýt stávající obklad.

Výhody skleněných obkladů

Skleněný obklad je bezpečný, trvalý, odolný a hygienický materiál, který nestárne, nepuchří, neloupe se. Každou nečistotu lze snadno odstranit. Má vysokou tepelnou i mechanickou odolnost. Především se ale velmi dobře hodí k současnému vzhledu kuchyní, který se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi, bez vlisů, bez úchytek, ve vysokém lesku. Sklo dodává prostoru, do kterého je instalováno čistý a svěží vzhled.

Možnosti realizace skleněného obkladu

Skleněné obklady realizujeme v libovolných barvách dle RAL či NCS, nebo s motivem či fotografií. Délka v jednom kuse může být až 4 metry, za standardní je považována délka do 3,2 metru. Jako materiál se používá kalené 6 mm silné sklo. Do skleněného obkladu je možné vrtat libovolné otvory jako přípravu pro závěsné tyčky, vypínače, zásuvky, uchycení digestoře.

fotografie na obkladu

Ukázka naší práce - skleněný stůl s hliníkovým rámem a obkladové sklo s fotografií

Postup při realizaci zakázky obkladových skel:

  1. Nejprve je potřeba zvolit, které plochy se budou obkládat a vybrat pro skleněný obklad barvu, fotografii nebo motiv. Na základě předběžné specifikace zakázky, kterou odešlete mailem na modum@modum.cz, obdržíte předběžnou cenovou nabídku. Dobře poslouží i přiložený náčrtek nebo fotka. Při komunikaci vždy uvádějte telefon a adresu případné montáže.
  2. Při zaměřování prostoru pro skleněné obklady je nutné odšroubovat zásuvky, vypínače a vypnout jistič.

  3. Po zaměření zakázky a schválení konečné cenové nabídky je vystavena zálohová faktura. Po jejím proplacení je zakázka zrealizována za 3 až 4 týdny. Realizace zakázek provádíme po celé ČR, SR.

  4. Po instalaci sleněného obkladu a předání zakázky dochází k doplacení ceny zakázky oproti dokladu na místě v hotovosti.

  5. Pokud je důležité, aby barvy zůstaly zcela věrné, je pro realizaci skleněného obkladu potřeba použít přečištěné extračiré sklo zvané diamant, které nezkresluje do zelena, jako obyčejný float. Fotku nebo motiv je možné si vybrat na stránkách www.shutterstock.com nebo www.fotolia.com. Je možné použít i vlastní fotografii. Stažení a grafické návrhy poskytujeme zdarma.
    Barvu je možné vybrat libovolnou ze vzorníku RAL či NCS, všechny barvy jsou ve stejné ceně. Při zaměření zakázky si můžete prohlédnout vzorky skel různých barev a několik motivů či fotografií, které vám bude mít k dispozici technik.

Poptávka

 

 


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více