menu info
Stoly-banner

Skleněné stoly moderní, krásné a užitečné

Stůl nemusí být jen místem pro podávání jídla, může být kusem nábytku, který místnost udělá moderní a stylovou.
skleněný stůl
Nabízíme kuchyňské skleněné stoly na hliníkových podnožích, se skleněnými nebo laminovými stolovými deskami. Veškeré stoly jsou vyráběné na míru, bez zvýhodnění vybraných rozměrových řad. Na přání lze vyrobit stoly rozkládací. 

Podnože skleněných stolů

Stolové podnože jsou vyráběny z hliníkových profilů o různých rozměrech a v několika povrchových úpravách. Průřezy profilů jsou 50 x 50, 80 x 80, 100 x 50 mm. Veškeré rozkládací skleněné stoly (Duetto, Ampio a Dopio) jsou pouze v povrchu eloxovaný hliník (povrch 1).

Nejprodávanějším stolem je skleněný stůl Libero z profilu 50 x 50 mm, který můžeme vyrobit ve všech šesti povrchových úpravách hliníku (povrchy 1 - 6).

Skleněný stůl Benetto vyrábíbe v prvních třech povrchových desénech (povrhy 1 - 3). 

Povrchy podnoží skleněných stolů

Povrchy podnoží stolů

Skleněné stolové desky

Skleněné stolové desky jsou vždy, z důvodu bezpečnosti tvrzené, standardně o síle 10 mm. V případě zájmu může být stolová deska silnější nebo slabší. Architekty bývá oceňována možnost zvolit libovolný barevný odstín skleněné stolové desky, kterou je možné sladit s dalšími interiérovými prvky, jako je skleněná zástěna, kuchyňská pracovní deska, dvířka, barva zdí ap. Skleněné stolové desky mohou být hladké nebo satinované, s úpravou proti poškrábání. Skleněná stolová deska s úpravou proti poškrábání se nazývá Stone, horní plocha není hladká ale satinovaná. Dále vyrábíme skleněné stoly s fotografií. Fotografie ze stránek www.shutterstock.com a www.fotolia.com jsou zdarma. Fotografie se nanáší na spodní stranu desky na čiré sklo.Ukázky stolů s podrobnou charakteristikou  si prohlédněte v našem katalogu. Pokud máte na konstrukci stolu specifický požadavek,  domluvíme se a pokusíme se vyhovět.

i Prohlédněte si katalog nabízených stolů.

Objednávka a doprava skleněných stolů

Skleněné stoly jsou výraběny podle konkrétních požadavků zákazníka. Jestliže Vás naše nabídka krásných a moderních skleněných stolů oslovila, zvolte materiál, rozměry a pošlete nám objednávku v našem kontaktním formuláři nebo na mail modum@modum.cz, samozřejmě můžete také využít našeho telefonu +420 775 563 707. Po společném dopracování objednávky a upřesnění Vašich představ Vám doručíme vlastní bezpečnou přepravou hotový stůl po celé České republice za jednotnou cenu 350 Kč. Doba dodání od závazné objednávky (složení zálohy je 15 až 20 pracovních dnů, podle typu stolové desky.
 
skleněný stůl ukázka práce

Ukázka naší práce - skleněný stůl s hliníkovou podnoží

Jak si vybrat a objednat skleněný stůl

Informace, které potřebujeme pro výrobu stolu

  1. Rozměry výška x šířka x délka stolu.
  2. Název stolu podle katalogu, nebo průřez profilu (v případě stolu Libero a Benetto upřesnit povrchovou úpravu).
  3. Vybrat typ spoje A, B, nebo C.
  4. Nohy stolu s rektifikací (cca 2 cm), nebo s plastovou záslepkou.
  5. Skleněná stolová deska – hrana-matná nebo lesklá, barva dle RAL či NCS nebo fotosklo, samozřejmě možné i sklo čiré nebo mléčné,  povrch hladký či Stone.

Do poptávky prosím vždy uvádějte kontaktní telefon a případnou adresu pro dodání.

Typy spojů nohou skleněných stolů

Typy spojení nohou skleněných stolů

Povrchové úpravy stolových nohou
povrchová úprava
Skleněná stolová deska může být ze skla jakékoliv barvy, sklo může být čiré nebo mléčné. Povrch desky nabízíme ve dvou variantách: hladké nebo satinované (tento povrch je odolnější vůči poškrábání). Barvu si můžete vybrat z následující palety a číslo nebo název poté využijte v objednávce.
Nakonec si stačí jen svůj nový skleněný stůl, který bude vytvářet elegantní prvek interiéru, objednat. 

Cena skleněného stolu

Cena stolu se odvíjí od konktrétního rozměru stolu i volbě nohou. Ukázky cen různých rozměrů stolů najdete na stránce cena stolů. Napište si o nezávaznou nabídku a určite budete překvapeni příznivou cenou za velmi kvalitní skleněný stůl.

Barvy skleněných stolových desek

Výběr některých barev skleněných stolových desek (objednat však můžete jakoukoliv barvu z palety RAL či NCS - najdete ve většině obchodů s barvami)

stůl s hliníkovým rámem

 

 

 


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více