menu info
Baner2

Systém výsuvných stolů

V malých bytech či domech jejich obyvatelé často řeší, jakým způsobem se vypořádat s omezeným prostorem. Mnohé rodiny se s tímto omezeným prostorem smíří. V naší nabídce najdete velmi praktické řešení pro malé kuchyně i jiné obytné prostory.

výsuvný stůl

Systém výsuvných stolů umožňuje zasunutí  stolu do kuchyňské linky, kde zabírá prostor jednoho šuplete. V případě potřeby se velmi jednoduchým způsobem vysune z úložného prostoru a po potřebnou dobu slouží ke stolování, nebo např. jako pomocná plocha pro přípravu jídla. Jakmile není stůl potřeba, lze jej opět snadno složit a zasunout do úložného prostoru.

Systém výsuvných stolů můžete využít nejen v kuchyni či jídelně, ale i všude tam, kde řešíte nedostatek prostoru. 

Nabízíme 3 varianty výsuvných stolů. Potřebujete-li jen malý stůl pro dva, je nejvhodnější malý samonosný výsuvný stůl Coctail  nebo Lunch. Pokud máte zájem o větší stůl s teleskopickou podnoží, nabízíme stůl Párty.

Nevíte si rady s volbou. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám na telefonním čísle +420 775 563 707 poradíme. Využít můžete také našeho mailu modum@modum.cz či kontaktního formuláře. Naše produkty dovážíme a montujeme v celé ČR.

Skrytý výsuvný stůl LUNCH

https://www.youtube.com/watch?v=CrF5x7Ascbs

Tento stůl je ideální pro použití v malých kuchyních, např. v panelových bytech. Je součástí kuch. linky, do které se zasouvá. Šířka stolu je variabilní mezi 550 – 1200 mm, vysouvá se na 1100 mm. Nosnost 60 kg. Stůl je vhodný pro stolování dvou lidí, nebo jako pomocný stůl pro přípravu jídla. Stolová deska je ze dvou dílů lamina. Cena výsuvu bez stolových desek je 8 571  Kč včetně DPH.

Ukázka realizace výsuvného stolu Lunch

Výsuvný stůl Lunch

Skrytý výsuvný stůl COCTAIL

Systém cocktail je nejmenší variantou rozkládacích skrytých stolů. Šířka stolu je variabilní mezi 550 – 1200 mm, vysouvá se na 750 mm. Nosnost stolu je 60 kg. Stůl je vhodný pro stolování dvou lidí, nebo jako pomocný stůl pro přípravu jídla. Stolová deska je ze dvou dílů lamina. Cena výsuvu bez stolových desek je 7 183 Kč včetně DPH.

Ukázka realizace výsuvného stolu Coctail

výsuvný stůl Coctail

Ukázka realizace  skrytého výsuvného stolu Coctail

Skrytý výsuvný stůl Coctail

Skrytý výsuvný stůl PÁRTY

Skrýtý výsuvný stůl Párty je největší variantou systému skrytých stolů. Díky podpěrné teleskopické noze má nosnost až 100 kg, šířka stolu je variabilní mezi 550 – 1200 mm, vysouvá se na 1450 mm. Stolová deska je třídílná. Cena výsuvu bez stolových desek je 25 236 Kč včetně DPH.

Ukázka realizace výsuvného stolu Párty

Výsuvný stůl Párty

 


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více