menu info
Stoly-banner

Moderní kuchyňské stoly ze skla a hliníku

Kuchyňské stoly nebo ještě lépe jídelní stoly jsou místem, kde se setkává celá rodina a společně stoluje nebo jen toto místo využívá ke společným setkáváním, hrám či posezení u kávy. Jídenlní stůl je místo, kde často vítáme milé návštěvy u prostřené tabule. Tento stůl je tedy místem našeho rodinného i společenského života.
Nemyslíte, že by to mělo být místo příjemné, reprezentativní a přitom lehce udržovatelné? Stoly s hliníkovým podnožím a skleněnou či laminovou deskou tyto možnosti nabízejí.

Jsou jídelní stoly se skleněnou deskou bezpečné?

Skleněná deska využitá u jídelních stolů, které jsou v naší nabídce, je vyrobena z bezpečnostního skla, které je pevné a odolné. Využití skleněné desky je tedy bezpečné a přitom velmi elegantní.

Jak se jídelní stoly se skleněnou deskou udržují?

Skleněnou desku i samotné hliníkové podnože se udržují velmi snadno. Lze ji čistit tradičními čisticími prostředky, kromě písečku na nádobí a podobných abraziv. Povrch skleněné desky nabízíme s hladkou či satinovanou úpravou. Přestože kalené sklo je velmi odolné, může se stát, že dojde při velmi intenzivním využívání i pro jiné účely než stolování k poškrábání. Pro zvýšení odolnosti proti poškrábání nabízíme stolovou desku se speciální úpravou, s názvem Stone.

Jak objednat a jak dopravit jídejní stůl?

Jídelní stůl se skleněnou i laminovou deskou si můžete objednat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, mailem modum@modum.cz nebo prostřednictvím našeho telefonu +420 775 563 707. Nezapomeňte si rozmyslet rozměry a barvu stolu. Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. Poradíme i s vhodným výběrem barev do vašeho interiéru. Protože nabízíme také obkladová skla, můžete svůj stůl sladit právě s obkladovým sklem.

Cena skleněného kuchyňského stolu

Cena stolu se odvíjí od konktrétního rozměru stolu a typu podnože. Ukázky cen různých rozměrů stolů najdete na stránce  cena stolůNapište si o nezávaznou nabídku a určite budete překvapeni příznivou cenou za velmi kvalitní skleněný stůl.
 

Kuchyňský stůl

Kuchyňský stůl

Kuchyňský stůl

Jídelní stůl


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více