menu info
Kuchyn-banner

Rekonstrukce či renovace kuchyně

Starší, opotřebovaná kuchyně s dvířky, ze kterých se loupe fólie, zpuchřelá pracovní deska, podřený dřez. Rádi byste si pořídili novou kuchyňskou linku,  výše investice  je však překážkou. Řešením a to nikoli dočasným, může být renovace kuchyně. Pokud je možné použít původní korpus, veškeré další části kuchyně je možné vyměnit za nové. Stačí si ujasnit, co Vás nejvíc pálí a podle možností můžete začít s obnovou.
Nabízíme dvířka, pracovní desky, dřezy, baterie, kování, výbavu a další prvky kuchyní od mnoha renomovaných výrobců. 
Renovace kuchyně provádíme včetně zaměření, dopravy a montáže, s minimálním omezením běžného chodu domácnosti.
 

Postup zakázky

Realizace zakázky začíná vytvořením předběžné cenové nabídky na základě zaslaných požadavků. Užitečná bývá fotografie dotyčného prostoru, přibližné rozměry a případný výběr materiálů (např dvířka fólie mat, dvířka lak vysoký lesk, prosklená hliníková dvířka ap.) Po zaslání orientační ceny se rozhodnete, jestli budete chtít v zakázce pokračovat, nebo nabídka neodpovídá Vaším představám a poptávku ukončujete.
Následuje přesné zaměření a ujasnění všech parametrů zakázky na místě. Na zaměření vozíme sady vzorků, ze kterých si zákazník vybere podle svého vkusu. Poté je vytvořena finální cenová nabídka se zálohovou fakturou ve výši 70% celkové ceny. Po zaplacení je zakázka zadána do výroby.
Montáž probíhá obvykle za 4 týdny od závazné objednávky - složení zálohy.
Pokud se mění dvířka, je třeba okopírovat otvory pro panty, úchytky, písty ap. Proto k demontáži starých dvířek dochází cca 3 dny před montáží nových. Po tuto dobu budeme připravovat nová dvířka a Vaše kuchyň bude bez dvířek. U pracovních desek předběžná demontáž není nutná, stačí zaměření.
Po montáži a předání zakázky prosíme o doplatek v hotovosti, oproti faktuře.
Veškerá ujednání jsou zapracována do smlouvy o dílo, která je součástí každé zakázky.
Součástí prací je i likvidace starých dílců.
 

 

 

 

 
 

 

 

 


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více