menu info

Zrcadlo v hliníkovém rámu

Nabízíme výrobu zrcadel v hliníkových rámech na míru. Tyto rámy jsou odolné proti vlhkému prostředí i tepelným změnám a jejich použití v interiérech, na rozdíl od lisovaných dřevomateriálů, nemá žádné omezení. Vzhledem ke své konstrukci zaručují určitou bezpečnost i při rozbití zrcadla, protože střepy podrží. Další výhodou je snadná údržba. U větších ploch je možné zvýšit bezpečnost zrcadel  podlepením bezpečnostní folií. Možnost podlepit zrcadlo bezpečnostní folií je nabídnuta k zaškrtnutí při finalizaci objednávky ve formuláři.

Proč zrcadlo v hliníkovém rámu?

Co ovšem pro volbu hliníku v interiéru mluví nejvíce, je jeho moderní vzhled. Jde o materiál hojně využívaný při navrhování moderních interiérů, zvláště v souvislosti se skleněnými prvky. Zrcadlo v hliníkovém rámu vyrobíme na míru, v případě větších ploch nebo na přání zákazníka můžeme zakázku zrealizovat včetně zaměření a montáže.

Zrcadla rozvážíme až do domu, a to po celé ČR. Cena závozu je 240 Kč bez DPH.

U všech zrcadel v hliníkovém rámu jsou připraveny na šířce i na výšce otvory pro zavěšení na skobu nebo vrut. Rozměr zrcadla, který vkládáte do kalkulátoru, je míněn včetně šířky hliníkového rámu, nikoli pouze plocha zrcadloviny.


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více