menu info
Kuchyn-banner

Kuchyňská dvířka

Podstatnou estetickou záležitostí celé kuchyně jsou především dvířka jednotlivých skříněk. Standardně v naší nabídce kuchyní na míru najdete tři základní možnosti – foliovaná kuchyňská dvířka, prosklená dvířka a nejlevnější varianta dvířka z lamina. Našim zákazníkům z Brna či širokého okolí vždy poskytneme k výběru širokou škálu různých dekorů.

Foliovaná kuchyňská dvířka

Obvyklý materiál používaný na výrobu kuchyňských dvířek je MDF deska potažená folií. Foliovaná dvířka umožňují mnoho variant dekorů a barev. Způsob frézování MDF desky vytvoří design rustikálního i moderního nábytku. Tato dvířka jsou odolná a velmi dobře udržovatelná. Níže uvádíme naše dodavatele foliovaných kuchyňských dvířek, která dodáváme v případě dodání celé kuchyně se slevou vůči maloobchodní ceně.

www.dvirka.net

www.trachea.cz

Prosklená dvířka

Sklo bývá vloženo do výřezu foliovaných dvířek nebo do hliníkového rámu. Nabízíme širokou škálu ornamentních skel do kuchyškých linek, v případě zájmu je možné nanést na sklo fotografii jak vlastní, tak z fotobank shutterstock a fotolia.

Dvířka z lamina

Tato dvířka jsou vyrobena z klasické laminové desky a ohraněna. V tomto případě si můžete vybírat z dekorů laminových desek, které máme v katalogu v sekci kuchyňské korpusy.  

Dvířka je vhodné sladit také s ostatním vybavením kuchyně. Rádi Vám pomůžeme také s výběrem skleněných obkladů či skleněných stolů s hliníkovým rámem, které máme také v naší nabídce.


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více