menu info
Kuchyn-banner

Korpusy kuchyní na míru

Korpus kuchyně je kostra, vyrobená z plošného materiálu. Na tuto kostru se montuje veškeré delší vybavení,  jako jsou dvířka, police, výsuvy apod. Dekor  plošného materiálu, který vyberete pro výrobu korpusu, bude mít, kromě volby dvířek,  zásadní vliv na konečný vzhled Vaší kuchyně na míru. V naší galerii je základní nabídka povrchů plošného materiálu pro prvotní inspiraci, kompletní sadu nabízených dekorů dostanete k dispozici při kontaktu s naším pracovníkem.  

Z nabízených povrchů lze kromě korpusu vyrobit i dvířka, na fotografii jsou dvířka ze stejného materiálu jako korpus, se vsazeným ornamentním sklem. Tato varianta je levnější, neumožňuje ale prolisy, zaoblení hran apod. Výhodou je snadná výměna v případě poškození a solidní odolnost vůči vlhkému kuchyňskému prostředí. Standardně máme ovšem v nabídce rozmanitá foliovaná dvířka od moravského výrobce z Koryčan, firmy Dvířka s.r.o. www.dvirka.net, popřípadě www.trachea.cz

Ze stejného materiálu, který použijete pro výrobu kuchyně lze vyrobit další části interiéru, jako je jídelní stůl, šatní stěna, skříňky, police a libovolné další vybavení.

Po zaměření prostoru vytvoříme 3D návrhy, v nichž bude vámi zvolený materiál dobře vidět, a vy budete mít konkrétní představu o tom, jak bude nová kuchyň u vás doma vypadat. Využité materiály sladíme i s dalšími součástmi kuchyně např. kuchyňským stolem, pracovní deskou, úchytkami či elektrospotřebiči.

Jsme schopni zajistit i takové materiály, které budou ladit se stávajícím nábytkem či při doplnění stávající kuchyňské linky o další skříňky.

Pokud máte ve vašem výběru materiálu pro kuchyňské korpusy jasno, poznamenejte si katalogové číslo, které je uvedeno u jednotlivých ukázek materiálu v galerii.  

Výroba kuchyně trvá obvykle 6 týdnů včetně montáže, v případě speciálních požadavků je dodací lhůta dohodnuta individuálně. Kuchyně na míru dodáváme zákazníkům z Brna i celé Moravy bez zbytečného čekání.


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více